img

Ziņas

Atpakaļ uz ziņu sarakstu

AERMEC presentē eiropā lielāko testēšanas laboratoriju.

02.06.2015.

Aermec nesen atklāja Eiropā lielāko testēšanas iestādi priekš gaisa kondicionēšanas iekārtam.

5 miljoni lielais ieguldījums ļauj testēt siltuma un aukstuma veiktspēju iekārtām ar jaudu līdz pat 2,000kW. Telpa ir 28 metrus gara un 6 metrus augsta ar kopējo tilpumu 2,200m3

Jaunā laboratorija jau ir akreditēta ar Eurovent sertifikātu (līdz 1,500 kW, Eurovent limits), novērtējot panākto precizitātes līmeni. Aermec var garantēt precizitāti ar +/- 0,2°C ūdens pusē, un +/- 0,3°C gaisa pusē, izmantojot precīzus instrumentus, ieskaitot 240 temperatūras sensorus un 100 spiediena mērītajus. Instrumenti nodrošina rezultātus saskaņā ar EN14511 normām.

Universāli aprīkotā laboratorija ļauj testēšanu ar āra temperatūram no -20°C līdz +55°C un attiecīgā mitrumā no 20%RH līdz 95%RH. Tiek testētas gan 50Hz , gan 60Hz voltāžas Aermec klātbūtnē priekš visas pasaules. Tiek veikta arī trokšņa testēšana saskaņā ar Eurovent sertifikāciju un saskaņā ar UNI EN ISO 9614

Gaisa un ūdens dzesējamie čilleri un siltum sūkņi, AHU, netiešās iztvaikošanas dzesētāji un sausie dzesētāji tiek testēti Data Hall simulācijas telpā atļaujot iekārtu testēšanu realistiskos apstākļos. Ja ir nepieciešams, vienu laboratoriju ir iespējams sadalīt divās mazākās laboratorijās nodrošinot katrā vienlaicīgu testēšanu.

Saskaņā ar Aermec apkārtējās vides politiku, prioritāte tiek dota minimālai enerģijas patērēšanai darbības laikā, pietam laboratorijas unikālais siltuma rekuperators nodrošina ka enerģija var tikt lietota atkārtoti.

 

Aermec jaunā Eurovent sertificētā laboratorija nostāda sevi priekšplānā kā atbilde uz līdzšinējām problēmām, un presentē ievērojamu ieguldījumu uz Aermec mērķi par vēl izsmalcinātākām un augstas kvalitātes lielajām iekārtām un enerģijas taupīšanu.

Ir pievērsta uzmanība arī klientu iespējai novērot testēšanu. Šī prasība būs nepieciešama lielajiem projektiem. Jaunā laboratorijā būs speciāla telpa paradzēta klientam, kurā būs iespējams novērot un ierakstīt visus parametrus ierīces darbības laikā. Specifiskas klienta prasības būs iespējams ātri uzstādīt un iekārtas darbību varēs vērot sēžot krēslā. 

Aermec ir pilnībā pārliecināts, ka jaunais testa laboratorija kopā ar jau desmitiem esošajām telpām Bevilacqua(Itālija), ļaus kompānija tālāk atīstīt augošo klātbūtni lielu iekārtu ražošanā.