img

Ziņas

Atpakaļ uz ziņu sarakstu

EXPO 2015 – AERMEC Gaisa dzesēšanas iekārtas priekš Venēcijas EXPO

03.08.2015.

EXPO 2015 ir sācies. Patiešām vispasaules mēroga pasākums, kurš šogad notiek Itālija.

 

Venēcija kalpo kā officiālā norises vieta priekš EXPO 2015, kā arī vieta priekš AQUAE VENEZIA 2015, EXPO pasākums paradzēts ūdenim, - elementam, kas stipri saistīts ar pašu Venēciju.

Kā vēl labāk Aermec izrādīt atbalstu EXPO 2015, protams ka priecājoties par pašu ūdeni, kas ir visas Aermec filozofijas bāzē.

Ūdens, kā termālais vektors, samazināta dzesētāju izmantošana un misija piedāvāt ekoloģiskus risinājumus uzlabojot dabīgo resursu izmantošanu, kas definē Aermec tehnisko dziņu attīstīties.

PRIMO RAMO, galvenā ieeja EXPO Venice izstrādājis arhitekts Andreas Kipar. Tā representē pilsētas pārkvalifikāciju, kas kalpo kā vieta vairākiem pasākumiem un ekspozīcijām. Šajā vietā ar radies īsts zinātniskais parks, kurš uzņems aptuveni 800,000 apmmeklētajus 6 mēnešu garumā.

Sadarbībā ar VEGA, Aermec strādā, kā officiālais gaisa dzesēšanas partneris priekš PRIMO RAMO. Kopā ar Venēcijas servisa centru, Aermec piegādās, uzstādīs un apkops gaisa dzesēšanas iekārtas visa pasākuma garumā, piedāvājot komfortu un labsajūtu visiem EXPO apmeklētājiem no visas pasaules.

  

EXPO ir atceļojis līdz Venēcijai. Aermec ir tur, lai piedāvātu perfektu klimamtu daudzajiem viesiem.